Statistici / Rezultate concurs

Tricoul căpitanului

Mara Bătea

Ultimele rezultate

Liga 1- etapa 11 ( sezon 2020-2021 )
5
01234567890
Fair Play Bucuresti
01234567890
``U`` Olimpia Cluj
5
Liga 2- Etapa 2 - Seria 2 ( sezon 2020-2021)
1
01234567890
Olimpic Star
01234567890
``U`` Olimpia (2)
1
https://u-olimpiacluj.ro/wp-content/uploads/2020/12/FB_IMG_1605944874680.jpg

Următoarele meciuri

Clasament- sezon 2020-2021

LocEchipăMVEÎP
1.”U” Olimpia Cluj10100030
2.Fortuna Becicherecu Mic1181225
3.Piros Security1172223
4.Vasas Femina Odorhei1172223
5.Heniu Prundu Bârgăului1162320
6.Universitatea Galați1153318
7.Carmen Bucuresti1150615
8. Fotbal Feminin Baia Mare0931510
9.Universitatea Alexandria1131710
10.Banat Girls112096
11.Fair-Play București102086
12.Selena Constanta1100110

”U” OLIMPIA CLUJ ÎN CIFRE

AFC Universitatea Olimpia Cluj este cea mai titrată echipă de fotbal feminin din România.
0123456789001234567890

TROFEE

0123456789001234567890

JUCĂTOARE

01234567890

PARTICIPĂRI ÎN UWCL

© 2018 | AFC Universitatea Olimpia Cluj | Toate drepturile rezervate.