Statistici / Rezultate concurs

Tricoul căpitanului

Mara Bătea

Ultimele rezultate

Play off -Liga 1- etapa 6
1
01234567890
Vasas Femina Odorheiu Secuiesc
01234567890
``U`` Olimpia Cluj
1
Cupa României - sferturi de finală
5
01234567890
Universitatea Alexandria
01234567890
``U`` Olimpia Cluj
5
https://u-olimpiacluj.ro/wp-content/uploads/2021/04/163624781_2976177925939612_8327941916226172135_n-1280x853.jpg

Următoarele meciuri

https://u-olimpiacluj.ro/wp-content/uploads/2021/04/Ciolacu.jpg

Clasament- sezon 2020-2021

LocEchipăMVEÎP
Play off
1.”U” Olimpia Cluj17161049
2.Heniu Prundu Bârgăului17112435
3.Piros Security17112435
4.Fortuna Becicherecu Mic1792629
5.Vasas Femina Odorhei1783727
6.Universitatea Galați17551019
Play out
7.Universitatea Alexandria1772823
8.Fair-Play București17701021
9. Fotbal Feminin Baia Mare1762920
10.Banat Girls17511116
11.Carmen Bucuresti17511116
12.Selena Constanta1712145

”U” OLIMPIA CLUJ ÎN CIFRE

AFC Universitatea Olimpia Cluj este cea mai titrată echipă de fotbal feminin din România.
0123456789001234567890

TROFEE

0123456789001234567890

JUCĂTOARE

01234567890

PARTICIPĂRI ÎN UWCL

© 2018 | AFC Universitatea Olimpia Cluj | Toate drepturile rezervate.