Începe returul Ligii 1!

Claudia Pană: „Simt că aici îmi este locul”

Mihaela Ciolacu: „Pentru calificarea la EURO 2021 trebuie să credem în șansa noastră”

Ultimele rezultate

Liga 1- etapa 10 ( sezon 2019-2020 )
6
01234567890
Piros Security
01234567890
``U`` Olimpia Cluj
6
Liga 1- etapa 11 ( sezon 2019-2020 )
0
01234567890
``U`` Olimpia Cluj
01234567890
Heniu Prundu Bârgăului
0
https://u-olimpiacluj.ro/wp-content/uploads/2018/10/u-olimpia-cluj-fair-play-bucuresti.jpg

Următoarele meciuri

Clasament- sezon 2019-2020

LocEchipăMVEÎP
1.”U” Olimpia Cluj11101031
2.Universitatea Galați1172126
3.Fortuna Becicherecu Mic1181225
4.Vasas Femina Odorhei1172223
5.Piros Security1170421
6.Heniu Prundu Bârgăului1142514
7.CSȘ Târgoviște1140712
8.Independența Baia Mare1131710
9.Universitatea Alexandria1131710
10.Luceafarul Filiasi113089
11Fair-Play București112096
12.Selena Constanta111285

”U” OLIMPIA CLUJ ÎN CIFRE

AFC Universitatea Olimpia Cluj este cea mai titrată echipă de fotbal feminin din România.
0123456789001234567890

TROFEE

0123456789001234567890

JUCĂTOARE

01234567890

PARTICIPĂRI ÎN UWCL

© 2018 | AFC Universitatea Olimpia Cluj | Toate drepturile rezervate.